O nas

Kancelaria CASUS IURIS od ponad 30 lat zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców będących pracodawcami, zmagających się na co dzień z wyzwaniami często zmieniającego się i niełatwego prawa pracy. Szerokie doświadczenie zdobyte przez prawników praktyki prawa pracy Kancelarii stało się inspiracją do stworzenia bloga dla osób takich jak nasi Klienci, czyli pracodawców rzetelnych i praktycznych, ale także gotowych do obrony swoich racji zawsze wtedy, gdy jest to uzasadnione.

Rolę tytułowego prawnika dla pracodawcy postrzegamy jako pomoc dla pracodawcy w znalezieniu złotego środka pomiędzy bezpieczeństwem prawnym a zapewnieniem należytego funkcjonowania zakładu pracy, zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym. Prawo, w tym prawo pracy, jest bowiem narzędziem do osiągania celów, a nie celem samym w sobie.

W codziennej pracy zajmujemy się zarówno bieżącą obsługą prawną związaną z przygotowywaniem lub analizą dokumentów z zakresu prawa pracy, w tym umów lub regulacji wewnątrzzakładowych, jak też prowadzeniem sporów przed sądami pracy. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych przed sądami wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym, reprezentując przy tym zarówno pracodawców, jak i pracowników. Udzielamy pomocy prawnej również w zakresie postępowań przed organami, z którymi pracodawca zobowiązany jest współpracować, w tym organami inspekcji pracy czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Szczegółowe informacje o Kancelarii znajdą Państwo pod adresem: www.casus.wroc.pl